Reklama

ARBOinteractive nabízí nové video produkty

Mediální zastupitelství ARBOinteractive přichází na trh s novými video packy, které kombinují pre-roll videoreklamu, video formát V2Media a prémiovou videoreklamu na sociální síti Facebook. Unikátní video balíčky spojují několik typů videoreklamy a zasáhnou až 3 milióny uživatelů.

Nové balíčky Large Video Pack, Extra Large Video Pack a Super Large Video Pack kombinují pre-roll videoreklamu na serverech ceskatelevize.cz, barrandov.tv, kinobox.cz, muvi.cz a axn.cz s formátem Expand Skin sítě V2Media a prémiovou videoreklamou na sociální síti Facebook. Jde o unikátní produkty s obrovským zásahem a atraktivním CPT mezi 140 Kč a 315 Kč.

Jedinečnost balíčků spočívá v kombinaci několika video formátů a ve spojení se sociální sítí Facebook. Vzniká tak video produkt s vysokým zásahem a atraktivní cenou, který nemá na našem trhu srovnání.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!