On-line

Blogger Šnekáč pro Vodafone

Vodafone pro péči o své zákazníky na sociálních sítích angažoval známého bloggera. Ondřej Ullmann, v online světě známý spíše pod přezdívkou Šnekáč, je dlouholetým správcem největšího diskuzního fóra o mobilech Superfórum a spoluzakladatelem populárního blogu Mobil(n)ovinky. Ullmann na pozici Social Media Specialist od 1. února komunikuje s fanoušky Vodafonu na sociálních sítích.

Ondřej Ullmann je jedním ze zakladatelů a autorů populárního blogu o telekomunikacích s názvem Mobil(n)ovinky. Od roku 2008 působil v roli moderátora na diskuzním fóru s názvem Superfórum přidruženém k serveru Mobilmania.cz. Nyní přijal nabídku Vodafonu zajišťovat komunikaci na sociálních sítích a bude se tak věnovat komunikaci s fanoušky na Facebooku, Twitteru a YouTube. V minulosti působil jako správce mobilní sítě v soukromé společnosti a v oddělení péče o zákazníky v telekomunikacích.

Vodafone působí na sociálních sítích již od roku 2009 a to konkrétně na Facebooku, Twitteru a sponzorském kanálu YouTube. Na Facebooku patří do pětice nejlepších českých značek podle serveru Socialbakers.cz a na Twitteru k největším komerčním kanálům v Česku. Nedávno Vodafone inovoval péči o fanoušky na Facebooku a zavedl zabezpečený online formulář pro dotazy a personálně rozšířil tým, který se o zákaznické dotazy stará.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *