On-line

Firemní portál společnosti HyperMedia spuštěn v novém designu

Internetová společnost HyperMedia, provozovatel 33 portálů různého tematického zaměření, spustila svůj firemní portál www.hypermedia.cz ve zcela novém moderním designu.

Hlavní prostor webu je věnován představení portfolia společnosti HyperMedia, která provozuje 33 projektů v České republice a desítky dalších v zahraničí: http://hypermedia.cz/media/projekty/webove-projekty. Klienti si z široké nabídky mohou vybrat přesně ten projekt, který bude nejefektivnějším prostředím pro jejich reklamní kampaň. HyperMedia, a.s. je také jedna z mála ryze českých společností, která klientům nabízí možnost oslovení i zahraničních zákazníků.

Společnost HyperMedia se na webu představuje i z pozice investora. Mezi nejnovější akvizice společnosti patří odkoupení obchodního podílu portálu TopRecepty.cz, který je s 2,1 miliony návštěvníků měsíčně (dle Google Analytics) druhým nejnavštěvovanějším českým webem s kuchařskou tématikou. Tím společnost rozšířila portfolio svých úspěšných internetových projektů o oblast gastronomie a pro své klienty získala nové reklamní prostory s rozsáhlou cílovou skupinou potenciálních zákazníků.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *