Sony Česká republika začátkem února oznámila vítěze výběrového řízení na dodavatele kreativního zpracování komunikace partnerství Sony v rámci projektu nové řady soutěže SuperStar. Stala se jím agentura Loosers.
Společnost Sony, která je aktuálně na českém trhu jedničkou v prodeji hudebních sluchátek, se tímto krokem rozhodla oslovit především mladší cílovou skupinu vyznávající aktivní životní styl. Nedávno představená nová řada sluchátek MDR-1, na jejímž vývoji se podílely hudební ikony Magnetic Man a Katy B, se stane klíčovým prvkem v celé marketingové kampani.
Loosers připraví kreativní koncept komunikace Sony jako partnera úspěšné talentové show SuperStar 2013 s využitím product placementu, sponzorských vzkazů a injektáží během vysílání a v průběhu dne. Vše bude navíc podpořeno dalšími formáty pro instore, online, sociální média a outdoor.
„Šíře, podoba, efektivita kampaní a řešení, které Loosers v minulosti realizovali, nás přesvědčila k zahájení spolupráce s nimi. S nadsázkou mohu říci, že Sony chce být „winner“, a proto zahajuje spolupráci s Loosers,“ okomentovala výsledky výběrového řízení Soňa Uhrová, Brand Communication Specialist společnosti Sony.
-red-















Follow

