ICT

Nová služba – easyHosting

Společnost Software602 vstupuje v těchto dnech do oblasti ASP služeb pro malé a středně velké firmy pod názvem easyHosting. Tato služba nespočívá jen v klasickém hostování webových stránek zákazníka, jak ho známe z nabídky konkurenčních firem na českém trhu, ale ve stejných cenových relacích umožňuje navíc využívat modulární systém aplikací, jež postupně uvedou každého uživatele do světa elektronického obchodování a CRM (Customer Relationship Management).

easyHosting zásadně mění kvalitu hostingových služeb. Varianta eDock umožňuje nejen vytváření a správu vlastních webových stránek, ale dovoluje svému uživateli propojit web s důmyslným systémem internetových adresářů pro rychlý přístup k dokumentům. Celá struktura je přitom plně pod kontrolou uživatele služby easyHosting a ten tak může rozhodovat o dalších uživatelích svého adresářového prostoru. Dokáže určovat, které z uložených dokumentů budou viditelné pro určitý okruh návštěvníků (např. zaměstnanci firmy, zákazníci, obchodní partneři apod.). Pomocí eDock lze též zajistit jednoduchou aktualizaci důležitých dokumentů na webu (ceníky, návody, manuály…) bez znalosti programování. Funkce fultextového indexování je pak doslova průlomem v oblasti takto poskytovaných služeb – v ceně je totiž fulltextový index jak samotného webu, tak dokumentů uložených v databázi eDock.

Stejně revoluční je také varianta eBiz, která pokrývá řetězec všech služeb, nutných pro úspěšné obchodování na Internetu a to v modelu B2C (koncový prodej) i B2B (prostřednictvím prodejní sítě). Nejedná se tu pouze o klasický web s elektronickým obchodem, ale především o nástroje na oslovení, správu a podporu zákaznické databáze. Ke každému zákazníkovi se váže historie aktivit v podobě, telefonátů, elektronické korespondence objednávek a zásahů technické podpory. Na základě takto kvalifikovaných informací může každý snadno uplatnit osobní přístup ke svým zákazníkům. V oblasti technické podpory umožňuje systém automaticky generovat na web často kladené dotazy (FAQ) ze znalostní databáze a tím dokáže zajistit základní technickou podporu pro zákazníky hledající odpovědi na své otázky pomocí Internetu.

Jak již napovídá sám název, hlavní prioritou easyHosting je především jednoduchost (easy) – uživatel zde jistě nalezne to, co dokáže běžně používat. Stejnou měrou je ale kladen důraz na poskytování zcela nových služeb, z nichž ty nejdůležitější, jak je patrné, jsou již obsaženy v ceně.

Čtěte také