ICT

Deloitte ocenil společnost LCS

LCS International se již potřetí během čtyř let umístila v žebříčku nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě – Technology Fast 50, který sestavuje poradenská agentura Deloitte. Soutěže se pravidelně účastní společnosti z celého středoevropského regionu včetně všech nově přidružených zemí EU.

„Opětovné umístění v žebříčku nejrychleji rostoucích firem nás jednoznačně utvrzuje v tom, že jdeme správným směrem a zákazníci naše informační systémy vyhledávají stále častěji. Díky tomu jsme opět výrazně povyrostli a přesto, že jsme jedna z vedoucích firem a působíme na trhu již čtrnáct let, jsme se dokonce dokázali posunout o několik příček výše než v loňském roce,“ komentuje umístění v žebříčku Jan Přerovský, ředitel společnosti LCS.

„Zájem o naše systémy zvyšují i pravidelné inovace, které zákazníkům nabídnou větší možnosti a snadnější užívání, jako například postavení systému LCS Noris na technologii Microsoft .NET, startovací informační systém LCS Noris Now s pevnou cenou a dobou instalace, či aktuální branžová řešení pro LCS Helios IQ,“ říká Jan Přerovský. „Jsme dlouhodobě stabilně rostoucí firmou, a to i přes rozsáhlé investice v období příprav informačních systémů na vstup do EU či do uvedených inovací. Umístění v žebříčku je pro nás opět určitým závazkem a zároveň motivací, abychom příčku v Technology Fast 50 získali i příště,“ dodává J. Přerovský.

Hlavním kritériem soutěže Deloitte jsou nárůsty finančních výnosů za posledních pět let a nezbytným předpokladem pro zařazení do výběru je rovněž zaměření podnikatelské činnosti firmy na vývoj či výrobu v oblasti moderních technologií. Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo více než 2 500 firem ze středoevropského regionu.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!