On-line

Petr Hapka – Michal Horáček na i-legalne.cz

Nové a dlouho očekávané album hvězdné autorské dvojice Petr Hapka – Michal Horáček “Strážce plamene“, na kterém zpívají například Jaromír Nohavica, Hana Hegerová nebo Jana Kirschner, bude exkluzivně k prodeji na hudebním portálu i-legalne.cz, a to 6 dní před tím, než se dostane na klasických CD nosičích na pulty kamenných obchodů.

Z portálu i-legalne.cz si budou moci zájemci stáhnout celé album či jednotlivé písničky již 14. listopadu 2006, kdy zároveň proběhne slavnostní spuštění plné verze portálu i-legálne.cz, prvního plnohodnotného obchodu s digitální hudbou v České republice a na Slovensku.

„Naším zájmem samozřejmě je, aby se naše hudba dostala k co největšímu počtu posluchačů. Lidé z i-legalne.cz přišli s tímto projektem jako první, a proto jsme se s nimi rozhodli spojit. Z mého pohledu je to ohromně zajímavá a zábavná věc, kterou je určitě potřeba podporovat. Jde o nejmodernější způsob prezentace a prodeje hudby, který je navíc výhodný pro všechny strany. Všude ve světě už distribuce přes internet slaví velké úspěchy. A já bych si samozřejmě moc přál, aby se to povedlo i u nás, protože by to bylo dobře pro hudbu jako takovou,“ říká textař Michal Horáček.

„Naším cílem není vymazat z trhu klasická cédéčka. Nabízíme hudebním fanouškům další možnosti. I ti, kdo si dosud stahovali hudbu nelegálními způsoby a obhajovali se přitom tím, že neexistuje jiná alternativa, si nyní konečně mohou pořídit svá oblíbená alba či jednotlivé písničky snadno, rychle a bezpečně i legální cestou přes internet,“ dodává Petr Peřina, marketingový ředitel společnosti DVC International a. s., která portál i-legalne.cz provozuje.

Hudební portál i-legalne.cz nabídne od 14. listopadu svým zákazníkům více než 400.000 zahraničních a českých skladeb od všech významných vydavatelství působících na našem trhu. Ceny jednotlivých skladeb se budou pohybovat od 14,90 Kč do 36,90 Kč.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *