ICT

Nová Eurotel Kombi SIM karta

Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., představuje novou Eurotel Kombi SIM kartu, která díky unikátní technologii umožní svému majiteli využívat na jedné SIM kartě dvě na sobě nezávislá telefonní čísla.

Každé z telefonních čísel přitom může být opatřeno jinou sadou služeb předem definovaných zákazníkem.

„Naši novou Eurotel Kombi SIM kartu ocení všichni ti, kteří chtějí rozdělit své hovory a používat dvě různá telefonní čísla v jenom mobilním telefonu,“ vysvětluje výhody Lena Minich, výkonná ředitelka úseku produktu a služeb. „Podnikatelé a živnostníci jistě využijí možnost soukromého a pracovního čísla, zaměstnavatelé budou moci s Eurotel Kombi SIM kartou lépe kontrolovat účty svých zaměstnanců. Pro záchranné systémy je připravená aplikace s krizovým číslem a telefonním číslem pro běžnou komunikaci,“ dodává.

Mezi další výhody patří možnost spojení již existujících telefonních čísel, nebo kombinace nových a existujících čísel. Pokud například zaměstnanec dostane služební mobilní telefon, ale chce si ponechat své dosavadní soukromé číslo, nemusí nosit dva mobilní telefony, ale může využít Eurotel Kombi SIM kartu. Pro každé telefonní číslo pak existuje vlastní účet, proto může být placeno různými subjekty. Zákazník navíc využívá na každém čísle zcela jiných služeb, je možná i kombinace předplacených služeb Go a tarifního programu Eurotel. V případě rozvázání pracovního poměru pak zpětně může dojít k rozdělení telefonních čísel na jednotlivé SIM karty.

Eurotel Kombi SIM karta automaticky pozná, pokud je jedno číslo neaktivní a přesměruje hovor na druhé aktivní číslo. Každé nezávislé telefonní číslo je zabezpečeno jiným PIN kódem, stejně jako u dvou různých SIM karet. Telefony podporující SIM Toolkit umožňují přepínání mezi dvěma telefonními čísly bez nutnosti vypínání a opětovného zapínání telefonu, v případě volání z právě neaktivního čísla.

Společnost Eurotel připravila první Eurotel Kombi SIM karty pro potřeby Integrovaného záchranného systému, ostatní zákazníci se na službu mohou těšit v první polovině příštího roku.

Zdroj: Eurotel Praha

Čtěte také