ICT

Společnost Trask oceněna v žebříčku Technology Fast 50

Společnost Trask, přední česká konzultační a technologická společnost se jako jedna z mála softwarových společností z České republiky umístila v žebříčku Deloitte Fast50. V žebříčku Fast50 se hodnotí růst obratu za posledních pět let v rámci střední a východní Evropy. Společnost Trask za toto období dosáhla růstu 457 procent.

Tento úspěch jen potvrzuje správnost přístupu firmy Trask k zákazníkům i k zaměstnancům. Pro zákazníky je stabilním partnerem, u kterého oceňují vysokou odbornost a který přichází s řadou řešení, která jim pomáhají fungovat efektivněji a s nižšími náklady. Zaměstnancům vytváří motivující prostředí s možnostmi jak osobního tak i odborného růstu.

„Pečlivě sledujeme hlavní priority našich zákazníků a nové oblasti, kterým se budeme věnovat, přizpůsobujeme těmto potřebám. Pokud se dnes podíváme na hlavní obchodní priority organizací z bankovnictví a telekomunikací, tak na prvních třech místech nalezneme: zlepšení obchodního procesu, snížení podnikových nákladů, zlepšení efektivity pracovní síly. Z naší pozice se snažíme tyto obchodní potřeby adresovat řešeními, která nabízíme – optimalizaci obchodních procesů řešíme pomocí Business Process Managementu (takto jsme pomohli ING, GE, KB); snížení nákladů adresujeme mimo jiné Identity Managementem (který jsme řešili v ČSOB, ČMSS, T-Mobile, KB) a efektivitu organizace pomáháme docilovat i pomocí Integrace, Enterprise Content Managementu atp.“ vysvětlil Filip Tománek, generální ředitel konzultační a technologické společnosti Trask.

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!