Obchod

Jak Seznam.cz slavil 15. narozeniny

Seznam.cz je už 15 let hlavním hráčem českého internetu. Hlavní zásluhu na tom mají především nadšení zaměstnanci a samozřejmě i naši obchodní partneři. Právě díky nim může být Seznam.cz důležitou součástí každodenního života českých uživatelů internetu. A 15 let, to už je rozhodně důvod k pořádné oslavě.

Jubilejní večírek, který proběhl v prostoru staré tovární Thámovy haly v Karlíně, byl pojat vskutku netradičně. Netradiční pojetí předesílal i samotný název večírku Cirkus Seznamus i pozvánka svým ztvárněním lákala na cirkusovou pouť.

Monkey Business, hlavní hvězdy večera, se v netradičním narozeninovém cirkusu cítili jako doma. Dokonce se nechali slyšet, že ještě nikdy nehráli na takové divočině. Aby ne. Hosté si mohli vyrazit s Sdovolenou.cz na létajících labutích, zažít pořádné testovací jízdy na autodromu Sauto.cz, a jen málokdo se s úctyhodnou vervou nesnažil na střelnici v sobě probudit opravdového lovce. O zajímavý program a všechny doprovodné aktivity nouze tedy rozhodně nebyla. Nechyběli ani kejklíři, kouzelníci, artisté, ohňová show i cukrová vata. Málo kdo si nechal ujít příležitost nahlédnout do budoucnosti ve věštírně Horospoky.cz . A ať už se každý dozvěděl o své budoucnosti cokoli, jedno je jisté už teď. Velmi si vážíme toho, že jsme společně oslavili 15 narozeniny Seznam.cz, a teď už je čas na ty další, šestnácté.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *