On-line

Nejlepší e-shop roku 2014 provozuje Centrum FotoŠkoda

Projekt www.fotoskoda.cz získal první místo v soutěži WebTop100 o nejlepší firemní web v kategorii e-shopů. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže WebTop100 se uskutečnilo ve čtvrtek 6. listopadu 2014 v Konferenčním centru City v Praze.

Do 13. ročníku této soutěže pořádané agenturou Dobrý web se přihlásilo celkem 238 projektů, které hodnotilo celkem 58 expertů na jednotlivé oblasti digitálního marketingu.

Foto Škoda

Ocenění byla rozdána v 11 oborových žebříčcích, 8 soutěžních kategoriích a 5 speciálních žebříčcích. V kategorii e-shopů odborná porota určila za vítěze elektronický obchod Centrum FotoŠkoda z dílny digitální agentury PragueBest, který poskytuje široké spektrum služeb spojených s prodejem nové i bazarové fotografické techniky, odborného servisu, ateliéru, půjčovny či profesionálního tisku.

Odborníci se u vítězného projektu shodli na celkovém kvalitním zpracování a jako excelentní pak ocenili kvalitu obsahu a grafické podání. Detaily hodnocení zpracovaného porotou shrnuje přiložená infografika.

Řešení e-shopu Centrum FotoŠkoda dodala společnost PragueBest s.r.o., jež na uvedeném projektu pracuje již od roku 2012. Za poslední rok se díky průběžnému rozvoji řešení zvýšily tržby z e-shopu o +25% a konverzní poměr o +35%.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *