On-line

Pouze vlastní značky nabízí ve svém novém e-shopu Hamé

Potravinářská společnost Hamé spustila na www.hame-eshop.cz nový oficiální e-shop zaměřený na prodej vlastních produktů. S nabídkou více než 500 značkových výrobků spadajících pod koncern Hamé tak patří mezi největší potravinové e-shopy zaměřené pouze na vlastní produkci v České republice.

E-shop pro Hamé provozuje firma Ergotep, která zaměstnává převážně osoby se zdravotním postižením.

„Chceme zákazníkovi nabídnout širokou škálu trvanlivých potravin, které si může vybrat z pohodlí domova. Na novém e-shopu najde své oblíbené produkty, které třeba v jeho obchodě nejsou běžně k dostání. Navíc tento e-shop bude první místo, kde budeme nabízet naše produktové novinky,“ popsal generální ředitel Hamé Martin Štrupl.

Hamé by rádo svým zákazníkům nabídlo alternativu k běžnému nákupu trvanlivých potravin v supermarketech. „Spousta lidí začíná brát nákupy na internetu jako běžnou součást života a tento trend se nyní stále více dotýká i nákupu potravin online, které až do relativně nedávné doby nebyly typickým zbožím pořizovaným přes internet. Výrazně se mění nákupní chování Čechů a my chceme být u toho,“ vysvětlil Martin Štrupl.

Svým zákazníkům chce Hamé vyjít vstříc díky nízkým cenám za přepravu. „Z průzkumů spokojenosti s nákupem na internetu vychází, že jednu z největších překážek tvoří cena přepravy. Tu máme opravdu za výhodné ceny, které si dovolí držet jen největší internetové obchodní portály v Česku,“ podotkl Martin Štrupl. Pokud si zákazník například pořídí zboží za více než 999 korun, získá automaticky dopravu zdarma.

Nová sekce pro spotřebitele se speciální výživou
Hamé na novém e-shopu vychází vstříc spotřebitelům, kteří se orientují na výrobky s nízkým obsahem cukru nebo bez lepku. Ti si snadno můžou vybrat zboží s požadavky na moderní trendy výživy buď v samostatných sekcích dia a bezlepku, nebo v rámci všech značek společnosti, kam kromě Hamé spadají i Otma, Znojmia, Hamánek nebo Vasco da Gama. Kromě kompotů, džemů a kečupů bez řepného cukru to je také široké portfolio paštik, masových výrobků, omáček, hotových jídel či kojeneckých příkrmů, které neobsahují lepek.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *