Komunikace

Prezidentem AKA byl opět zvolen Jan Binar

Valná hromada AKA přijala nové – teprve druhé stanovy od doby svého vzniku. Mezi změny patří třeba zvláštní statut členství bez hlasovacího práva, který umožňuje podílet se na práci AKA i dalším sdružením. Prezidium AKA bude každým rokem obměňováno o tři nové členy.

Letos se novými členy prezidia stali Ondřej Obluk (Ogilvy&Mather), Tomáš Průša (Saatchi&Saatchi) a David Novák (Entre). O posty v prezidiu usilovalo sedm kandidátů. To na pozici prezidenta byl kandidát jediný – Jan Binar.

„Neucházel jsem se o funkci prezidenta z touhy po funkci. Mám pocit, že k dotažení všech změn je třeba ještě nějaký čas a cítím za přerod AKA v aktivní a respektovanou organizaci osobní odpovědnost. Jakmile nabudu přesvědčení, že jsem svůj úkol naplnil, rád přenechám své místo mladším. Doufám, že už to bude brzy,“ říká staronový prezident AKA.

Nově je formulován také aparát asociace. Marek Hlavica se stává Chairmanem. Výkonný ředitel ARA´s, který nahradí odcházející Radku Spiesovou, bude zodpovědný za hospodaření servisní organizace ARA´s a činnost pracovních skupin.

Čtěte také