Marketing

V centru Nová Karolina proběhne druhý ročník Oktobe(e)rfestu

Minimálně třicet malých i větších, lokálních i rodinných pivovarů obsadí okolí i útroby ostravského obchodního centra Forum Nová Karolina.

Po úspěšném loňském prvním ročníku, kdy do obchodního centra a na festival zavítalo téměř 80 tisíc návštěvníků, se letos 9. a 10. října uskuteční pokračování Oktobe(e)rfestu – svátku nejen pro milovníky zlatavého moku a chutných pokrmů, ale i pro hudební fanoušky nebo rodiny s dětmi, kterým bude věnován doprovodný program.

Oktobe(e)rfest_big

„Již první ročník Oktobe(e)rfestu nám dodal odvahu a dokázal, že je to přesně ten typ akce, který do centra města přiláká širokou škálu návštěvníků. A to zdaleka nejen kvůli pivu. Vloni se v průběhu dvou dnů vytočilo několik desítek tisíc piv, ale plno bylo i pod pódiem, kde probíhaly koncerty, na atrakcích pro děti i v obchodním centru. Atmosféra byla naprosto úžasná a my bychom ji rádi zopakovali i letos,“ vysvětluje marketingový manažer OC Forum Nová Karolina Tomáš Lučan, podle kterého bude festival i ve znamení kvalitní gastronomie nebo stylových out-fitů.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!