Obchod

Centrum Černý Most oslavuje Halloween

Nejen pro děti, ale i dospělé připravilo Centrum Černý Most na víkend 30. října až 1. listopadu halloweenské aktivity a jedinečný strašidelný les, v němž se mohou pobavit i prožít chvilky napětí. Veřejnosti se poprvé představí právě na Halloween, 30. listopadu, ale zůstane přístupný dlouhodobě.

Jak v průběhu oslav Halloweenu, tak o víkendech v předvánočním období se zde věrní zákazníci mohou pobavit zcela zdarma. Před Štědrým dnem (21.–23. prosince) les ve vybraných hodinách navíc doplní i živá strašidla.

Během doprovodných halloweenských aktivit se všichni mohou zapojit také do praktických workshopů zaměřených na tvorbu originální výzdoby z přírodních materiálů nebo dekorování dýní akrylovými barvami. Nejmenší si pak užijí malování na obličej, balonkovou show nebo si odnesou na památku vlastní strašidlo či masku. Dílničky, jež zaručeně zabaví všechny členy rodiny, se v pátek konají od 14 do 18 hodin, v sobotu a neděli pak od 10 do 18 hodin vždy v prostoru u multikina CineStar ve 3. patře.

cčm_halloween

Navíc do 1. listopadu probíhá v Centru Černý Most i podzimní „Sklizeň slev“, jež díky speciální šekové knížce přináší 90 extra nabídek, slev či dárků, doprovázená farmářskými trhy s bohatým sortimentem sezónních lahůdek a výzdoby. Šekovou knížku si mohou všichni vyzvednut na infostánku Centra Černý Most. Pro držitele věrnostních karet centra je od pátku do neděle nachystána i malá stylová pozornost a speciální péče, jako je rozvoz do 10 km či pravidelné mytí čelního skla automobilu zdarma nebo bezplatná asistence chůvy na nákupech. Benefity věrnostního programu Centra Černý Most přitom mohou okamžitě začít čerpat i jeho noví členové. Stačí se jednoduše zaregistrovat u infostánku centra, případně na jeho webových stránkách či Facebooku.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *