Reklama

Čokoládové bonbóny M&M’s se spojují se světem filmu

Letos přicházejí s unikátní kampaní zaměřenou na filmovou zábavu doma u televize. M&M’s přináší svým fanouškům jedinečný zážitek ze sledování filmu, a proto nabízejí každý pátek od 16. 9. po dobu čtyř týdnů až do 13. 10. 2016 vybraný film zdarma v O2 Videotéce.

Filmové tituly budou k dispozici vždy po dobu jednoho týdne.

Vůbec poprvé přichází na české obrazovky také nový spot značky M&M’s, který se v O2 Videotéce přehraje jako zábavné „intro“ před samotným filmem. „Celá kampaň má českým divákům představit bonbóny M&M’s jako ideální čokoládovou pochoutku, kterou si mohou vychutnat kdykoliv a kdekoliv, třeba v pohodlí domova při sledování svého oblíbeného filmu. Navíc je to pro nás další krok k budování spojení značky M&M’s s filmem,“ dodává Jaroslava Kapitánová, brand manažerka značky M&M’s pro střední Evropu.

MM

„Po dobu jednoho měsíce se budou diváci O2 TV setkávat na své obrazovce s bannery M&M‘s, které je nasměrují na filmy zdarma,“ vysvětluje Viera Kasalová, produktová manažerka služby O2 Videotéka, a dodává: „Partnerství navíc zahrnuje i SMS rozesílku a newsletter pro uživatele O2 TV, ve kterém se naši diváci dozvědí o celém projektu.” Kampaň dále podpoří v rámci digitálního prostředí komunikace na lokálním facebookovém profilu v režii agentury Triad. Nechybí ani doprovodné in-store aktivity, včetně paletového vystavení v prodejnách Tesco, speciálních permanentních stojanů ve tvaru hrdinů značky Červeného a Žlutého na nezávislém trhu, stojanového vystavení a cenového proma. Za PR podporu je zodpovědná agentura AMI Communications.

Čtěte také