On-line

Nové webové stránky společnosti ESSOX

Společnost ESSOX představila nové webové stránky www.essox.cz, které jsou srozumitelnější a více odrážejí potřeby současných uživatelů internetu. Velmi příjemným oživením je novinka v podobě Blogu, který má neotřelý charakter lifestylového magazínu.

Hlavní stránka je přehledně členěna na klíčové oblasti, na které se ESSOX zaměřuje – úvěry na automobily, značkové financování aut, strojů a technologií, kreditní karty či nákup spotřebního zboží na splátky. Klient tak jedním kliknutím získá všechny nezbytné informace, které potřebuje k profinancování svých potřeb.

„Naším záměrem bylo, aby nové webové stránky dostaly design odpovídající současným trendům, a zároveň jsme chtěli ulehčit uživatelům orientaci na stránkách,“ prozradil Ivan Straka, vedoucí úseku marketingu a dodává: „To si myslím, že se podařilo a web je nyní mnohem intuitivnější a čtivější. Současně má i řadu nových funkcí, které ho uživatelsky zkvalitňují.“
Například u nejoblíbenějšího produktu, úvěru na auto, zjistí zájemce jedním kliknutím informaci o VIN auta či možnosti výhodné koupě vozu z ukončených smluv nebo o havarijním připojištění či povinném ručení.

Kreativní a technické zpracování nových stránek měla na starosti brněnská internetová společnost SOVA NET.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *