Obchod

První prodejna Kusmi Tea Paris v České republice se otevírá v OC Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov otevírá v polovině dubna první samostatný značkový obchod Kusmi Tea Paris v České republice. Zákazníci legendární prodejnu s téměř stopadesátiletou historií najdou v přízemí centra u eskalátorů poblíž vchodu Plzeňská a mohou se těšit na bohatou nabídku exkluzivních čajů ze všech koutů světa.

V České a Slovenské republice je značka Kusmi Tea Paris distribuována od roku 2013 společností Potten & Pannen – Staněk a sortiment v současné době zahrnuje přes sedmdesát druhů čajů – jednodruhových, míchaných, aromatizovaných, ovoněných i ochucených. Základem jsou vždy pečlivě volené suroviny, které Kusmi Tea nakupuje v prémiových lokalitách po celém světě.

„Jedná se o výběrové čajové lístky, sklízené ze svrchních pater čajovníku, zpracovávané a tříděné zásadně ručně na vybraných plantážích Číny, Indie nebo Srí Lanky. Ty jsou baleny buď do ikonických plechovek pro sypaný čaj, nebo do ručně šitých mušelínových sáčků,“ popisuje Martin Gora ze společnosti Potten & Pannen – Staněk.

kusmi_tea

Nový Smíchov očekává od Kusmi Tea Paris rozšíření nabídky v oblasti gastronomických specialit „Vnímáme trend, že jsou naši zákazníci v oblasti gastronomie odvážnější než dříve a stále častěji hledají atraktivní produkty či jejich nadstandardní kvalitu. V případě Kusmi Tea Paris se jim dostane obojího a my jsme rádi, že jim to můžeme v exkluzivním zastoupení nabídnout jako první v České republice,“ říká Jana Mouchová, marketingová manažerka společnosti Klepierre CZ, vlastníka Obchodního centra Nový Smíchov.

Čtěte také