Reklama

Regálový displej podporuje neplánované nákupy piva Budvar

Komunikační P.O.P. agentura DAGO navrhla a zhotovila pro Budějovický Budvar jedinečné regálové čelo, z něhož si milovníci českobudějovického piva mohou odnést jak plechovky, tak lahve či malé soudky.

Zákazníky hypermarketu TESCO v Brně-Heršpicích nově láká k nákupu piva Budvar regálový stojan, jenž je umístěn na začátku sekce s pivem a alkoholem. „Nakupujícím jsme chtěli nabídnout atraktivní stojan, který svým prémiovým vzhledem podpoří naši značku a zároveň umožní lehkou manipulaci se všemi výrobky Budějovického Budvaru. Začíná letní sezona, hodí se tedy zviditelnit nejen pivní plechovky a lahve, ale i soudky vhodné k venkovním oslavám a grilování,“ přibližuje prvotní vizi Budějovického Budvaru Josef Kroulík, Off-trade Communication Manager této firmy.

Dago pro Budvar

Konkurence čelní regály téměř nevyužívá
Společnost DAGO tak přišla s návrhem a realizací unikátního čelního regálu s inovativním designem, který kolemjdoucí zaujme díky kontrastnímu barevnému provedení, prémiovému vzhledu a specifickému tvaru oproti běžnému prostředí prodejny. „Stojan díky tomu stimuluje impulzní prodej, především neplánované nákupy piva či obecně plánovanou koupi pěnivého moku na úkor jiných značek,“ uvádí Marek Končitík, obchodní a marketingový ředitel společnosti DAGO.

Nové P.O.P. médium se speciálně zaobleným a svítícím logem Budějovického Budvaru však zaujme i svým provedením. Stojan je vyroben z laminovaného dřeva, pro lepší zvýraznění produktů obsahuje nasvícené police a pyšní se i lednicí umístěnou uprostřed. „Jiné pivní značky permanentních čelních stojanů moc nevyužívají, a pokud ano, nebývají tak atraktivní a prémiové,“ vyzdvihuje další přednosti nové P.O.P. aplikace Končitík.

Regálové čelo Budvaru v Brně-Heršpicích je zatím jen pilotním projektem, ale pokud se osvědčí, budou jej moci spatřit zákazníci po celé České republice. „Momentálně vyhodnocujeme prodejní výsledky této nové P.O.P. aplikace a podle nich zvážíme následné umístění i v dalších tuzemských hypermarketech,“ uzavírá Josef Kroulík z Budějovického Budvaru.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!