Obchod

Tři Disney hrdinky Popelka, Sněhurka a Bella se představí v Centru Černý Most

Centrum Černý Most již poněkolikáté nabízí svým zákazníkům unikátní výstavu, která se v České republice představuje ve své úplné premiéře. Tentokrát se jeho prostory v období od 14. do 29. března promění v království plné princezen Walt Disney.

Slavnostního zahájení expozice se přitom zúčastní tři opravdové princezny Popelka, Sněhurka a Bella (Kráska), s nimiž se návštěvníci budou moci v sobotu 14. března od 11 do 18 hodin nechat vyfotografovat. „Projekty s Walt Disney se mezi zákazníky těší veliké oblibě a věřím, že i současný exkluzivní program je nadchne. Čekat na ně bude jedinečná výstava, řada doprovodných aktivit, opravdové Disney princezny v autentických kostýmech i známé osobnosti,“ řekl Jozef Halász, manažer Centra Černý Most.

Disney_Princezny_v_CČM

Výstava nabídne dětské kostýmy a doplňky vybraných Disney hrdinek, šaty připomínající róby princezen od českých návrhářů Josefa Klíra, Tatiany Kovaříkové, Dominiky a Jaroslavy Sedláčkové či Petry Pilařové. Každý víkend expozici doplní bohatý program plný zábavy a soutěží. Centrum Černý Most navíc připravilo ve spolupráci s multikinem CineStar exkluzivní předpremiéru hraného filmu Popelka, která se uskuteční 18. března, a zájemci mohou o vstupenky na ni soutěžit na facebookovém profilu centra www.facebook.com/centrumcernymost. Film bude následně od 19. března nasazen právě v multikině CineStar v Centru Černý Most.

O víkendech 21.–22. března a 28.–29. března mohou věrní zákazníci zdarma navštívit i promítání klasických animovaných Disney pohádek. Harmonogram promítání bude k dispozici na www.centrumcernymost.cz. Držitelé věrnostních karet budou moci také využít dvou hodin v dětském koutku zdarma, například pro malé rošťáky, kteří zde najdou rozptýlení.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *