Obchod

CrossCafe otevřelo další pobočku

CrossCafe rozšiřuje svou kavárenskou síť. Začátkem září letošního roku byla v Hradci Králové otevřena v pořadí již 22. kavárna. Slavnostní pásku přestřihli: Ing. Martin Soukup, zastupitel města Hradec Králové, ředitelka OC Atrium Lenka Valentová, ředitel společnosti CrossCafe Luboš Martínek a ředitel CrossCafe Hradec Králové Mgr. David Štangler.

Ceremoniálu přihlíželo přes 500 věrných zákazníků všech věkových kategorií. Nová kavárna se nachází v OC Atrium na adrese Dukelská třída 1713/7.

„Cílem našich kaváren je být dostupný cenou i místem. CrossCafe se v Hradci Králové stalo natolik populárním, že zde zahajujeme provoz již čtvrté kavárny. Lidé tak mají svou oblíbenou kávu a další sortiment zase o trochu blíže. Franchisantem je společnost CrossCafe Hradec Králové zastoupená Mgr. Davidem Štanglerem,“ říká Jan Janák, zakladatel a majitel licence CrossCafe.

Nová kavárna v Hradci Králové nabídne zákazníkům nekuřácké prostředí, jedinečný design, příjemnou atmosféru, milý personál a v neposlední řadě zdravou závislost na produktech, které se vždy vyznačují prvotřídní kvalitou. Kromě několika druhů kávy, čokolády či čaje nebude v nabídce chybět ani široká nabídka čerstvých koláčů, dortů, sendvičů, salátů, polévek a dalších produktů vhodných ke snídani a svačině. Otevírací doba je ve všední dny od 7.00 do 21.00 hodin, o víkendu od 10.00 do 19.00 hodin.

O franšízovou licenci CrossCafe je zájem po celé České republice. V současné době mimo Hradec Králové funguje dalších šest kaváren v Praze, devět v Plzni a po jedné pak v Chomutově, Havířově a Olomouci.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *