Obchod

Nová řada ledniček a praček Samsung má futuristickou prezentaci

Nová prémiová řada lednic a praček značky Samsung má v pražském showroomu kuchyňského studia Sýkora svou vlastní malou výstavu. Společnost Samsung Electronics totiž uvedla v na konci loňského roku na český a slovenský trh novou prémiovou řadu chladniček a praček.

V rámci rozšíření dostupných prodejních kanálů zahájil Samsung spolupráci s kuchyňským studiem Sýkora, aby umožnil všem zájemcům výběr špičkových domácích spotřebičů na stejném místě, kde plánují podobu své kuchyně a domácnosti. Zákazníci se tam nově mohou u vystavených produktů v klidu posadit a podrobně studovat spotřebiče na vyvýšených piedestalech, z nichž jeden dokonce rotuje. Za kreativním pojetím, výrobou a implementací celé P.O.P. aplikace stojí agentury Cheil a DAGO.

Vystavení podobné jako v galerii moderního umění. Tak by se dala popsat nová P.O.P. aplikace pro prémiové lednice a pračky značky Samsung, která láká ke koupi návštěvníky showroomu kuchyňského studia Sýkora na pražské Harfě. „Přišli jsme s moderním hi-tech designem, který dobře vystihuje jak exkluzivitu značky Samsung, tak i elegantní pojetí okolního prostoru,“ popisuje vizuální stránku P.O.P. média Jakub Větrovec, leader Retail Experience projektů agentury Cheil.

Pozornost však nové vystavení nepoutá pouze díky nadčasovému designu. „Lednice i pračky jsme postavili na vyvýšený stojan, nasvítili je a využili pohybového efektu, který člověka přirozeně zaujme a dá mu možnost si skvělé produkty prohlédnout z jednoho místa ze všech stran. Vystavené pračky se totiž neustále otáčejí,“ upřesňuje designérka agentury Cheil Bo-Hyun Choi.

samsung

S futuristickým designem ladí i zvolený materiál. Speciální stojany jsou vyrobeny z materiálu MDF a mají lakovaný povrch s vysokým leskem, jenž podtrhuje prémiovost vystavených produktů. Součástí vystavení jsou také LCD monitory, které doplňují hi-tech image celého vystavení a zároveň nabízí informace k umístěným prémiovým produktům.

Součástí finálního pojetí je i posezení naproti lednicím a pračkám. Zákazníci showroomu tak mají možnost dočíst se více o produktech Samsungu díky přiloženým brožurám a především se podívat na vystavení jako celek. „V tomto případě se opravdu jedná spíše o jakousi minigalerii moderního umění než běžnou P.O.P. aplikaci. Je to vlastně taková tuzemská Samsung art gallery,“ sděluje na závěr své dojmy Marek Končitík, obchodní ředitel POP komunikační agentury Dago, která celý projekt vyráběla a instalovala.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *