Marketing

Společnost Shell zvítězila v soutěži PETROLawards 2014

Koncept nadstandardních veřejných toalet 2theloo na čerpacích stanicích Shell zvítězil v kategorii Projekt roku 8. ročníku soutěže PETROLawards.

Nový prodejní formát stop & shop propojující čerpací stanice Shell a obchodní řetězec BILLA pak získal místo třetí. Čerpací stanice Shell ve Slavkově u Brna se navíc stala Čerpací stanicí roku. Vyhlašování soutěže zaměřené na významné počiny v oboru výroby a distribuce pohonných hmot i čerpacích stanic v České a Slovenské republice proběhlo v rámci setkání profesionálů PETROLsummit 2014 ve čtvrtek 30. října 2014 v Praze.

Shell_toalety 2theloo

Nadstandardní veřejné toalety 2theloo na čerpacích stanicích společnosti Shell Czech Republic a.s. získaly v kategorii Projekt roku nejvyšší počet bodů udělovaný komisí složenou z profesionálů z oboru, kteří nominují a následně komplexně hodnotí každý projekt. „Velice si vážíme získaných ocenění, která se udělují na základě odborného úsudku našich kolegů z oboru. Pevně věříme, že nové produkty a služby budou přitahovat stále více zákazníků. Neustálé inovace i zlepšování služeb na čerpacích stanicích Shell je naše cesta, jak uspět na bezesporu vysoce konkurenčním tuzemském trhu, objasňuje Petr Pražský, zodpovědný za provoz čerpacích stanic Shell ve střední a východní Evropě.

Unikátní koncept veřejných toalet 2theloo přinesl na český trh doposud nevídaný standard. Jeho prvenství v soutěži PETROLawards reflektuje skutečnost, že tento servis je, kromě kvality pohonných hmot, důležitým faktorem při výběru čerpací stanice. Jedinečnost toalet 2theloo spočívá v kombinaci nadprůměrné čistoty, vysokého komfortu i úrovně soukromí, které podporuje řada funkčních a designových prvků. Patří sem automatické splachování i bezdotykové ovládání kohoutku a dávkovače mýdla nebo praktické odkládací plochy či háčky. Nechybí propracované osvětlení, velká praktická zrcadla, stylová sanitární keramika značky Villeroy & Boch či originální výzdoba zdí kabinek. Součástí vybavení je také zázemí pro rodiče s dětmi, sprcha a bezbariérová toaleta. Aktuálně je koncept 2theloo k dispozici na 18 nejfrekventovanějších převážně dálničních čerpacích stanicích Shell po celé České republice.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!