Branding

Andrea Verešová je novou tváří Metropole Zličín

Společnost Programmatic Media si může do svého portfolia připsat další úspěšný počin. Vytvořila novou kreativu a vizuály pro Nákupní centrum Metropole Zličín, kterému propůjčila svou tvář modelka Andrea Verešová. Spolupráce s Verešovou pak odstartovala originální soutěž „Hoď se do gala“.

Pro návštěvníky Metropole Zličín a milovníky módy připravila společnost Programmatic Media ve spolupráci s modelkou Andreou Verešovou unikátní soutěž s názvem „Hoď se do gala“. Do soutěže se může zapojit každý, kdo nahraje na microsite www.hodsedogala.cz fotografii v outfitu, ve kterém se cítí nejlépe. Čím stylovější fotografie, tím se zvětšuje šance, že se dostane do velkého finále. Zatímco základní kolo soutěže končí 24. června, velké finále proběhne 29.6. přímo v Metropoli Zličín, kde budou mít dva finalisté přesně třicet minut na to, aby se v tamních obchodech oblékli co nejefektivněji dle tématu, které se dozví těšně před začátkem finále. Pro vítěze jsou přichystány Dárkové certifikáty Metropole Zličín v celkové hodnotě 30 000 Kč, druhé místo si potom odnese dárkové poukazy v hodnotě 3 000 Kč.

Na originální soutěži „Hoď se do gala“ se podílí také trio blogerek 3v1 (Nikol Štíbrová, Martina Pártlová a Veronika Arichteva). Ty natočily originální virální video, které mělo za pouhé dva dny více než 190 000 shlédnutí.

zlicin_veresova

Andrea Verešová se v souvislosti s Metropolí Zličín vyjádřila k vzájemné spolupráci pozitivně: „Móda mě živí a móda mě baví. Do restaurace chodím tam, kde mi chutná, do divadla tam, kde mě to baví, a do obchodů s oblečením tam, kde vím, že najdu to, co hledám.“ Jak už vyjádření slavné modelky napovídá, oblečení hraje v jejím každodenním životě významnou roli. Sama má doma stálice svého šatníku. Ověřené a nestárnoucí stylové kousky, které poslouží jako základ každému outfitu, ke kterým volí doplňky podle počasí, příležitosti či momentální nálady.

Čtěte také