Branding

Andrea Verešová je novou tváří Metropole Zličín

Společnost Programmatic Media si může do svého portfolia připsat další úspěšný počin. Vytvořila novou kreativu a vizuály pro Nákupní centrum Metropole Zličín, kterému propůjčila svou tvář modelka Andrea Verešová. Spolupráce s Verešovou pak odstartovala originální soutěž „Hoď se do gala“.

Pro návštěvníky Metropole Zličín a milovníky módy připravila společnost Programmatic Media ve spolupráci s modelkou Andreou Verešovou unikátní soutěž s názvem „Hoď se do gala“. Do soutěže se může zapojit každý, kdo nahraje na microsite www.hodsedogala.cz fotografii v outfitu, ve kterém se cítí nejlépe. Čím stylovější fotografie, tím se zvětšuje šance, že se dostane do velkého finále. Zatímco základní kolo soutěže končí 24. června, velké finále proběhne 29.6. přímo v Metropoli Zličín, kde budou mít dva finalisté přesně třicet minut na to, aby se v tamních obchodech oblékli co nejefektivněji dle tématu, které se dozví těšně před začátkem finále. Pro vítěze jsou přichystány Dárkové certifikáty Metropole Zličín v celkové hodnotě 30 000 Kč, druhé místo si potom odnese dárkové poukazy v hodnotě 3 000 Kč.

Na originální soutěži „Hoď se do gala“ se podílí také trio blogerek 3v1 (Nikol Štíbrová, Martina Pártlová a Veronika Arichteva). Ty natočily originální virální video, které mělo za pouhé dva dny více než 190 000 shlédnutí.

zlicin_veresova

Andrea Verešová se v souvislosti s Metropolí Zličín vyjádřila k vzájemné spolupráci pozitivně: „Móda mě živí a móda mě baví. Do restaurace chodím tam, kde mi chutná, do divadla tam, kde mě to baví, a do obchodů s oblečením tam, kde vím, že najdu to, co hledám.“ Jak už vyjádření slavné modelky napovídá, oblečení hraje v jejím každodenním životě významnou roli. Sama má doma stálice svého šatníku. Ověřené a nestárnoucí stylové kousky, které poslouží jako základ každému outfitu, ke kterým volí doplňky podle počasí, příležitosti či momentální nálady.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *