On-line

Evropa 2 přináší unikátní video obsah z největších ostrovních párty na Ibize

Evropa 2 finišuje každoroční akci „Poleť s Evropou 2 na párty ostrov Ibiza.“ a od minulého týdne vysílá přímo „z pláže“. V rámci letošního ročníku této oblíbené soutěže došly desítky tisíc soutěžních hlasů. Z nich nakonec poslala Evropa 2 na Ibizu deset šťastlivců.

Spolu s nimi je na Ibize i nejpočetnější skupina moderátorů a redaktorů videotýmu, kteří každý den natáčí pro posluchače Evropy 2 unikátní audio i video obsah. Partnery letošního ročníku jsou společnosti ČEDOK, Lenovo, Rossmann.

evropa2_ibiza_big

„Jsem velmi rád, že i v letošním roce se koncept Poleť s Evropou 2 na párty ostrov Ibiza těšil velkému zájmu posluchačů. Nejenže se přihlásilo více než dvacet tisíc z nich do soutěže, ale i na sociálních sítích a webu Evropy 2 zaznamenáváme velký zájem. Do této chvíle vidělo videa z Ibizy na našem Facebooku přes 320 tisíc uživatelů,“ říká Michel Fleischmann, jednatel společnosti Evropa 2.

Na Ibizu tentokrát vyrazila nejpočetnější skupina moderátorů a redaktorů Evropy 2 a nového videotýmu. Posluchačům přináší videa Zorka Hejdová, Katka Říhová, Tomáš Zástěra, Jindřich Ekl, Petr Říbal a Ondra Urban. Díky nim mohli fanoušci Evropy 2 vidět DJ’s ukázky DJ Avicii, David Guetta, Calvin Haris, atd.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *