Branding

ÓČKO na Valentýna redesignuje mobilní aplikace

Přesně na den sv. Valentýna, spustila ÓČKO zásadní aktualizaci svých mobilních aplikací, které budou nově integrovány do jedné platformy. Aktualizovaná verze pro iOS a Android nabídne u každého z kanálů živý audio i videostream.

Uživatel tak má pod palcem možnost jednoduchého a rychlého přepínání mezi jednotlivými kanály. Novinkou na mobilních verzích je funkce přehrání při uzamčeném display, u Ipadů přibyla vychytávka v podobě možnosti zmenšení obrazu během prohlížení ostatních stránek.

Výhodou je i dynamická struktura platformy, která umožňuje pružně upravovat a přidávat funkční i designové elementy podle aktuálních potřeb.

„Aktualizace převlékne mobilní aplikaci, kterou si doposud stáhlo více než 700.000 uživatelů do daleko jednoduššího a dynamičtějšího módu. Rozhraní aplikace je intuitivní a uživatelsky přívětivé. Uživatel se může jedním stisknutím dostat na konkrétní obsah na webu ÓČKA, který nabízí široké spektrum zábavy, novinek a videí,“ popisuje uvedení aplikace Filip Vážanský, výkonný ředitel ÓČKA. „Aplikace je jednoduchým prostředkem, jak mít stále ÓČKO u sebe,“ dodává.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *