Marketing

Cambridge Business School aneb za rok mistrem v marketingu a PR

Bez marketingu a PR se dnes žádná firma neobejde. Je ale překvapivé, jak často se setkáme s tím, že na manažerských postech (pravda, spíše menších firem) pracují na takovém oddělení lidé, kteří mají jen chabé zkušenosti a k tomu žádné vzdělání v tomto oboru. Poměrně snadno tak najdete marketingového „manažera“, jehož představa o správném marketingovém mixu je velmi mlhavá. A to je ta správná příležitost pro vás.

MBA studium Marketingu a PR jako ten nejlepší krok pro vaši kariéru

Budete-li marketingu a PR dobře rozumět, a to nejen po teoretické stránce, můžete se snadno prosadit a rychle postupovat na kariérním žebříčku. Jedním z nástrojů, jak se v této oblasti zorientovat, nabýt nejen nutné teoretické základy, ale také je být schopen umně a efektivně propojit s praxí, je studium programu MBA Marketing a Public Relations na Cambridge Business School.

Cambridge_Business_School_1

Nejde však zdaleka jen o titul. To nejdůležitější je opravdu si osvojit danou problematiku a to, co se člověk během dvou semestrů na škole naučí, umět v každodenním chodu firmy skutečně zrealizovat. Výběr školy, kam se budete na studium MBA hlásit, je proto velmi důležitý. Cambridge Business School vám jako lektory zaručí schopné profesionály z praxe. Důraz je zde kladen na reálnou využitelnost získaných informací a navíc se škola přizpůsobí vašemu pracovnímu tempu – lektorská setkání probíhají 4x do roka v sobotu, část studia je online, ale zároveň nejste ochuzeni o soukromé konzultace s odborníky.

Co vás v programu Marketing a Public Relations čeká

Tento MBA profesní vzdělávací program pokryje všechny oblasti, které potřebujete při tvoření marketingového plánu a PR strategie, krizové komunikaci i komunikaci s médii a veřejností. Budete se soustředit také na zlepšování vlastních komunikačních dovedností, abyste se jako marketéři mohli uplatnit i jinde než jen za stolem u počítače. Naučíte se vyhodnocovat marketingové procesy, ovládat principy Public Relations a mnoho dalšího.

Učte se od skutečných profesionálů

Na Cambridge Business School máte jistotu, že se vám budou věnovat odborníci, kteří opravdu rozumějí tomu, jak to ve světě marketingu chodí.

V rámci programu MBA Marketing a Public Relations se můžete těšit například na ředitele mezinárodního festivalu reklamy PIAF Marka Hlavicu, jenž načerpal zkušenosti jako ředitel marketingu TV Nova a manažer komunikace ve společnostech Citibank, ČEZ, Phillip Morris a Plzeňský Prazdroj. O svoje know-how a rady se s vámi podělí i viceprezident České marketingové společnosti Milan Postler a další odborníci.

V prezentačních dovednostech se pak budete zlepšovat především s redaktorkou a moderátorkou Českého rozhlasu Hanou Shánělovou. Každý ze špičkových lektorů na Cambridge Business School je navíc velmi ochotný poradit studentům nejen na přednášce, ale také individuálně. V neposlední řadě je studium na této škole obohacující také proto, že kromě znalostí a lepšího uplatnění na trhu práce získáte užitečné kontakty na lidi z vašeho i dalších oborů.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *