Komunikace

Partnerem Dnů NATO je nadále pivovar Zubr

Pivovar Zubr opět zvítězil ve výběrovém řízení na marketingového partnera akce Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR. Partnerskou smlouvu podepsali tento týden zástupci pivovaru Zubr a organizátora akce.

Návštěvníci této největší bezpečnostní show v Evropě tak budou moci poznat sílu chuti piva Zubr i na dalších třech ročnících. „Fakt, že jsme opět zvítězili, je potvrzením, že jsme se v minulých letech osvědčili jako spolehlivý partner. Jsme rádi, že naše spolupráce bude pokračovat i v letech následujících. Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR jsou prestižní akcí a těší nás, že je s ní spojeno jméno našeho pivovaru,“ říká Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru Zubr.

„Velice oceňujeme přístup pivovaru Zubr v uplynulých třech letech naší spolupráce, kdy při příležitosti naší akce dokonce vaří pivní speciál, extra hořký 12,5° ZUBR Extra Force, nebo připravuje sběratelské sklenice a řadu propagačních předmětů, které oceňují jak návštěvníci, tak třeba také naši zahraniční partneři a účastníci,“ řekl Zbyněk Pavlačík, předseda Jagello 2000, které je hlavním organizátorem akce.

Letošní ročník nejnavštěvovanější dvoudenní akce v České republice se bude konat ve dnech 17. – 18. září 2016. Vstup je zdarma.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *