Komunikace

Pětinásobné zlato si z POPAI odváží komunikační agentura Dago

Ty nejlepší POS realizace se  ukázaly na slavnostním vyhlášení letošních cen POPAI Awards. In-store komunikační agentura Dago tam uspěla hned s pěti projekty, které získaly zlaté medaile. Jako vynikající realizace bylo zvoleno vystavení se zubním kartáčkem Oral B.

„I letos se můžeme těšit z výborných umístění, kterých se našim realizacím dostalo. V každém našem projektu se snažíme maximálně zohledňovat nejnovější trendy na trhu s POS materiály. Je vidět, že inovativní a kreativní přístup dokážou ocenit nejen naši klienti, ale také expertní porota oborových soutěží,“ komentuje Marek Končitík, managing director agentury Dago.

Ocenění vynikající realizace získalo vystavení s kartáčkem Oral B řady iO, kterému dominuje velká maketa této moderní hygienické pomůcky v nadživotní velikosti doplněná o koupelnové prvky pro dokreslení atmosféry.

Zlatou medaili v kategorii design prodejen získal shop-in-shop pro Becherovku, která jím představuje své portfolio cestujícím na pražském letišti. Cílí na zákazníkovy smysly, a to díky dózám s bylinkami, které se při výrobě známého alkoholického nápoje používají a k nimž si mohou nakupující přivonět.

V kategorii prototypů uspělo regálové čelo pro džusy Cappy. Kolemjdoucí na prodejně vábí klasickými materiály, stylovým osvětlením i skutečnými potravinami, které lépe navozují dojem opravdové snídaně.

Mezi alkoholickými nápoji se blýsklo dvoupaletové vystavení představující novinky Božkov Republica – Božkov Republica Espresso a Božkov Republica Vodka. Dvoupaletí přenáší nakupující do barového prostředí. Je vyrobeno převážně z plastu a vyšperkováno reálnými prvky, jako jsou jutové pytle s pravou kávou, servírovací tácky nebo moka konvičky s porcelánovými hrnky.

Dvojité ocenění si vysloužil stojan na psí pamlsky Carnilove True Fresh. Zvítězil v kategorii „pet food“ a nejlepší materiálová inovace. Celá konstrukce stojanu je vyrobena z dřevovláknitých surových desek. To vyvolává silný přírodní efekt, na nějž byl při této realizaci kladen velký důraz. Odvážným prvkem bylo také opracování kovových částí, které záměrně působí jako rezavé.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *